20 kwietnia 2015

Wyniki Olimpiady Tematycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” dla szkół ponadgimnazjalnych.

W dniu 16 kwietnia 2015 r. w Zespole Szkól Przemysłu Spożywczego odbył się etap wojewódzki Olimpiady Tematycznej "Losy żołnierza i dzieje oreża polskiego dla szkół ponagimnazjalnych.

Przewodniczący Komisji Konkursowej:

  • dr Marta Sala – III LO im. C. K. Norwida w Kielcach

Członkowie Komisji Konkursowej:

  • Małgorzata Bielecka – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kielcach
  • Aleksandra Maderak-Durlej – Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Kielcach

Tytuł laureata etapu wojewódzkiego uzyskali:

  • 1. Anna Suska z Liceum Ogólnokształcacego im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach – 277/90 – 367 punktów
  • 2. Małgorzata Samela z I Liceum Ogólokształcacego im. T. Kościuszki w Starachowicach – 249/105 – 354 punktów
  • 3. Katarzyna Gwóźdź z V Liceum Ogólnokształcacego im. J. Słowackiego w Kielcach – 248/94 – 342 punktów
  • 4. Norbert Sikorki z I Liceum Ogólokształcacego im. T. Kościuszki w Starachowicach – 244/98 – 342 punktów
  • 5. Bartłomiej Zapała z II Liceum Ogólokształcacego im. S. Staszica w Starachowicach – 241/80 – 321 punktów
  • 6. Maciej Garstka z Liceum Ogólnokształcacego im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach – 181/110 – 291 punktów
  • 7. Szymon Struszyński z V Liceum Ogólnokształcacego im. J. Słowackiego w Kielcach – 182/80 – 262 punktów
  • 8. Piotr Koza z II Liceum Ogólnokształcacego im. J.Śniadeckiego w Kielcach – 168/80 – 248 punktów

pozostałe wyniki:

  • 9. Justyna Wychowaniec z V Liceum Ogólnokształcacego im. J. Słowackiego w Kielcach – 148/90 – 238 punktów
  • 10. Wojciech Kawalec z I Liceum Ogólnokształcacego im. St. Żeromskiego w Kielcach – 154/80 – 234 punktów
  • 11. Norbert Szeląg z I Liceum Ogólnokształcacego Collegium Gustomianum w Sandomierzu – 155/75 – 230 punktów
  • 12. Hubert Opatowicz z II Liceum Ogólnokształcacego im. J. Śniadeckiego w Kielcach – 140/75 – 215 punktów
  • 13. Karol Toborek z Zespołu Szkół nr 2 we Włoszczowie – 137/75 – 212 – 212 punktów
  • 14. Rafał Kolasa z Zespołu Szkół nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim – 124/80 – 204 punktów
  • 15. Karol Ślusarz z Zespołu Szkół nr 5 w Ostrowcu Świętokrzyskim – 108/75 – 183 punktów
  • 16. Wojciech Szczepański z Zespołu Szkół nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim – 93/85 – 178 punktów
  • 17. Kamiln Juśkiewicz Zespołu Szkół nr 2 we Włoszczowie – 90/75 – 165 punktów