1 lipca 2014

Sportowy rok z sukcesami

Jak informuje Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Kielcach rok szkolny 2013/14 obfitował w wiele sukcesów uczniów – sportowców z naszego województwa. W rywalizacji ogólnopolskiej sięgnęli oni m.in., po cztery medale.

Poniżej prezentujemy cały „dorobek” naszej młodzieży w finałach krajowych.

  • – złoty medal – Szkoła Podstawowa Nr 27 Kielce – w Mini – Piłce Nożnej chłopców
  • – złoty medal – I Liceum Ogólnokształcące Końskie – w Piłce Ręcznej chłopców
  • – srebrny medal – Gimnazjum Strawczyn – w sztafecie 4 x 100 m chłopców
  • – srebrny medal – Gimnazjum Daleszyce – w Piłce Nożnej dziewcząt

WYNIKI OGÓLNOPOLSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2014 r.

WYNIKI FINAŁU KRAJOWEGO W MINI-PIŁCE NOŻNEJ

  • – Mini-piłka nożna chłopców -Szkoła Podstawowa Nr 27 Kielce – 1 miejsce
  • – Mini-piłka nożna dziewcząt -Szkoła Podstawowa Nr 25 Kielce – 7 miejsce

WYNIKI FINAŁU KRAJOWEGO W MINI-PIŁCE SIATKOWEJ

  • – Mini-piłka siatkowa chłopców – Szkoła Podstawowa Chobrzany – 6 miejsce
  • – Mini-piłka siatkowa dziewcząt – Szkoła Podstawowa Nr 1 Skarżysko – 15 miejsce

WYNIKI FINAŁU KRAJOWEGO W MINI – KOSZYKÓWCE

  • – Mini-koszykówka dziewcząt – Szkoła Podstawowa Oleśnica – 15 miejsce
  • – Mini-koszykówka chłopców – Szkoła Podstawowa Nr 15 Kielce – 16 miejsce

WYNIKI FINAŁU KRAJOWEGO W DRUŻYNOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO

  • – Tenis stołowy chłopców – Szkoła Podstawowa Porzecze – 12 miejsce
  • – Tenis stołowy dziewcząt – Szkoła Podstawowa Jaworznia – 20 miejsce
  • – Tenis stołowy dziewcząt – Gimnazjum Słupia Konecka – 14 miejsce

WYNIKI FINAŁU KRAJOWEGO W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

  • – Czwórbój LA dziewcząt – Szkoła Podstawowa Nr 33 Kielce – 6 miejsce
  • – Czwórbój LA chłopców – Szkoła Podstawowa Kurozwęki – 15 miejsce

WYNIKI FINAŁU KRAJOWEGO W MINI-PIŁCE NOŻNEJ 2013 r.

  • – Mini – Piłka Ręczna chłopców – Szkoła Podstawowa Nr 2 Busko Zdrój – 8 miejsce

WYNIKI IX OGÓLNOPOLSKIEJ GIMNAZJADY W GRACH ZESPOŁOWYCH 2014 r.

  • – Piłka Ręczna chłopców – Gimnazjum Nr 7 Kielce – 6 miejsce
  • – Koszykówka chłopców – Gimnazjum Nr 3 Skarżysko Kam. – 12 miejsce
  • – Piłka siatkowa chłopców – Gimnazjum Nr 1 Sandomierz – 15 miejsce
  • – Piłka siatkowa chłopców – Gimnazjum Nr 1 Skarżysko Kam. – 15 miejsce

WYNIKI FINAŁU KRAJOWEGO W PIŁCE NOŻNEJ

  • – Piłka nożna dziewcząt – Gimnazjum Daleszyce – 2 miejsce

WYNIKI FINAŁU KRAJOWEGO SZTAFETOWYCH BIEGÓW ROZSTAWNYCH „VENA SPORT” 2014 r.

Szkoły Podstawowe

  • – Sztafeta szwedzka dziewcząt – Szkoła Podstawowa Nr 1 Sandomierz – 4 miejsce
  • – Sztafeta szwedzka chłopców – Szkoła Podstawowa Godów – 10 miejsce
  • – 4 x 100 m dziewcząt – Szkoła Podstawowa Czajków – 15 miejsce

Gimnazja

  • – 4 x 100 m chłopców – Gimnazjum Strawczyn – 2 miejsce
  • – Sztafeta szwedzka dziewcząt – Gimnazjum Rytwiany – 9 miejsce
  • – 4 x 100 m dziewcząt – Gimnazjum Nr 1 Końskie – 11 miejsce

Szkoły Ponadgimnazjalne

  • – 4 x 100 m chłopców – Zespół Szkół Mechanicznych Kielce – 4 miejsce
  • – Sztafeta szwedzka chłopców – Zespół Szkół Mechanicznych Kielce – 12 miejsce
  • – Sztafeta szwedzka dziewcząt – ZSO Mistrzostwa Sportowego Ostrowiec – 11 miejsce
  • – 4 x 100 m dziewcząt – Zespół Szkół Połaniec – 12 miejsce

WYNIKI FINAŁU KRAJOWEGO W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

  • – I Liceum Ogólnokształcące Końskie – 1 miejsce

WYNIKI FINAŁU KRAJOWEGO W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

  • – Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Ostrowiec Św. – 4 miejsce
  • – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 Kielce – 10 miejsce

WYNIKI FINAŁU KRAJOWEGO W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

  • – Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Ostrowiec Św. – 10 miejsce
  • – II Liceum Ogólnokształcące Sandomierz – 16 miejsce

WYNIKI FINAŁU KRAJOWEGO W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

  • – VI Liceum Ogólnokształcące Kielce – 10 miejsce

WYNIKI FINAŁU KRAJOWEGO W LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ

  • – Szkolna Liga LA chłopców – Zespół Szkół Mechanicznych Kielce – 9 miejsce