przejdź do treści | przejdź do menu
strona podmiotowa bip | ESP ePUAP | RSPO | instrukcja | redakcja | brak informacji? | mapa serwisu |  duży kontrast  | domyślny kontrast

Kuratorium Oświaty w Kielcach

22.03.12 – „Świat wartości Korczaka” – zaproszenie na konferencję

Projekty, programy, akcje…

Zapraszamy na szczególne wydarzenie tegorocznych Targów EDUKACJA – konferencję „Świat wartości, na których wspiera się kultura…”.

Z okazji obchodzonego właśnie Roku Janusza Korczaka, Kuratorium Oświaty w Kielcach i Grupa Edukacyjna S.A., mają zaszczyt zaprosić dyrektorów placówek oświatowych, nauczycieli, przedstawicieli kuratoriów oświaty i jednostek samorządu terytorialnego na konferencję zatytułowaną:

„Świat wartości, na których wspiera się kultura. Pedagogika Janusza Korczaka jako wyzwanie i inspiracja dla współczesnego nauczyciela”

Konferencja ta będzie świętokrzyską oficjalną inauguracją obchodów Roku Janusza Korczaka Konferencja ma zasięg ogólnopolski, jest jedną z największych imprez towarzyszących tegorocznym XVII Targom Edukacyjnym EDUKACJA. Spotkanie z osobami związanymi z polską oświatą będzie więc doskonałą okazją do refleksji na temat współczesnej dydaktyki szkolnej i jej konfrontacji z osiągnięciami pedagogicznymi Janusza Korczaka.

Konferencja, która jest organizowana w ramach XVII Targów Edukacyjnych EDUKACJA, odbędzie się 30 marca 2012 r. w Kielcach w godzinach 9.30 — 13.45 w sali CK1-CK2 Centrum Konferencyjnego Targów Kielce.

Udział w konferencji jest bezpłatny i zostanie potwierdzony zaświadczeniem. Osoby zainteresowane są proszone o potwierdzenie uczestnictwa w terminie do 20 marca 2012 r. na adres e-mail: telemarketing@mac.pl lub telefonicznie: 41 366 54 98, 41 366 54 99.

PROGRAM KONFERENCJI:

Kuratorium Oświaty w Kielcach
25-516 Kielce, al. IX Wieków Kielc 3, budynek C-1, II piętro
Dane teleadresowe wszystkich pracowników urzędu
Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP oraz wymogi dla dokumentów elektronicznych
telefon interwencyjny w sprawach wypoczynku (podczas wakacji): 0-884-346-486
godziny pracy: poniedziałek–piątek 7.30–15.30

Wszystkie treści serwisu będące przedmiotem praw autorskich, o ile nie jest to stwierdzone inaczej,
są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska.

Menu
Ważne odnośniki