31 lipca 2018

Seminarium „Aktywna Tablica z eTwinning”

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza na dwudniowe seminarium szkoleniowo‐​kontaktowe pt.: „Aktywna tablica z eTwinning”. Wydarzenie odbędzie się 21–22 sierpnia br. w Janowie Podlaskim na Zamku Biskupim (ul. Zamkowa 1).

Seminarium jest skierowane do nauczycieli wszystkich przedmiotów różnych poziomów edukacyjnych, którzy chcą podjąć współpracę krajową w ramach programu eTwinning oraz rozwinąć swoje kompetencje cyfrowe. Uczestnictwo w szkoleniu umożliwia poznanie nowoczesnych metod pracy z użyciem tablic oraz monitorów interaktywnych, a tym samym pozwala zwiększyć poziom wykorzystania nowoczesnych technologii w codziennej pracy dydaktycznej.

Seminarium w Janowie Podlaskim jest drugim z cyklu szkoleń, które zostały zaplanowane na najbliższy rok. Inauguracja przedsięwzięcia odbyła się w Zamościu (5–6 kwietnia br.). Rezultaty pracy ponad 60 uczestników, materiały pokonferencyjne oraz galeria zdjęć z wydarzenia można zobaczyć na stronie http://​konferencje​.frse​.org​.pl/​Z​a​m​o​s​c​2​0​18/.

Aktualne informacje dotyczące rekrutacji na bezpłatne seminaria kontaktowo‐​szkoleniowe kampanii „Aktywna Tablica z eTwinning” są dostępne na stronie http://​www​.etwinning​.pl w dziale aktualności.